LAIPNI LŪDZAM!!!

        Kompānija "Disa-М"  veic kravu pārvadāšanu ar autotransportu (pārvadājumi ar kravas autotransportu) pa visu Eiropu, izveidojot optimālus autopārvadājumu maršrutus. Mēs arvien paplašinām savas darbības jomas un papildus pakalpojumus. Kompānija veic visu apkalpošanu, kas attiecas uz kravas pārvadājumu papildus pakalpojumiem.

        Strādājot ar Pasūtītājiem tieši, mūsu darbinieki cenšas optimizēt Jūsu izdevumus, kas attiecas uz kravu piegādāšanu. Tas ir kļuvis iespējams pateicoties pašu rīcībā esošajam automašīnu parkam. Mūsu rīcībā ir ārzemju ražotāju automašīnu parks, kas sastāv no automašīnām VOLVO ar puspiekabēm un 92-120 m3 tentiem, ka ari konteineru platformas jebkurā konteinerā pārvadāšanai.

        Mūsu darbinieki kontrolē kravas pārvadāšanai maršruta gaitā, uzturēdami pastāvīgus sakarus, līdz ar to nodrošinādami drošību, savlaicīgu un operatīvu pārvadājumu veikšanu.

        Mūsu Pasūtītāji vienmēr var iegūt pilnīgu informāciju no mūsu speciālistiem par kravas atrašanās vietu. Jūs vienmēr konsultēs par plānotajiem kravas iekraušanas, nosūtīšanas un pienākšanas datumiem konkrētajā vietā. Augsto kompānijas «Disa-М» pakalpojumu kvalitāti attiecībā uz kravu pārvadāšanu ar kravas automašīnām, kā arī mērenās cenas, pienācīgi ir novērtējuši gan mūsu kompānijas klienti, gan lielie ražošanas uzņēmumi, gan arī privātie kravu nosūtītāji. Mēs garantējam augstu operativitāti veicot kravas pārvadājumus ar kravas automašīnām, kā arī lielisku transporta pakalpojumu kvalitāti. Mūsu kompānijas priekšrocības ir acīm redzamas. Tā ir darba pieredze tirgū, profesionāla speciālistu komanda, elastīga pieeja klientu vajadzībām, kā arī viņu vēlmju ievērošana, ērti, optimāli maršruti un paņēmieni veicot autopārvadājumus. Visi šie faktori veicina pēc iespējas labāku attiecību "cena - kvalitāte".

        Lai arī kur neatrastos Jūsu krava, lai arī kur tā nebūtu jānogādā - visi kravu pārvadājumu darbi tiks veikti savlaicīgi un ievērojot augstu pakalpojumu kvalitātes līmeni.

        Mēs vienmēr spēsim izvēlēties Jums racionālu kravas pārvadājumu shēmu un nepieciešamo ritošo sastāvu! Kompānija «Disa-М» uzaicina sadarboties apzinīgus partnerus un pasūtītājus, ar kuriem būtu iespēja ilgstoši sadarboties.

Mūsu partneri